lego friends

LEGO reaguje na FRIENDS Reunion v podobě krocana, Janice i kánoe

Milujete Přátele? Už se nemůžete dočkat 27. května? Tak to Vám jisto jistě udělá radost zpráva, že gigant Lego přišel s novou řadou svých stavebnic. Nové sety Lego svým námětem reagují na blížící se premiéru Friends Reunion.

Již před časem Lego vyslalo do světa Central Perk Building Kit – dnes již legendární newyorskou kavárnu. Celý set obsahoval sestavitelné studiové studio kavárny Central Perk, plus minifigurky Rosse Gellera, Rachel Greenové, Chandlera Binga, Monicy Gellerové, Joey Tribbianiho, Phoebe Buffayové a Gunthera se spoustou dalších skvělých doplňků.

Novinka na trhu

K 1. červnu Lego připravilo novinku. Na trh přichází s úplně novou stavebnicí The Friends Apartments! Můžete se potěšit třeba s originál výtvory Gladys nebo Glynnis či si šťouchnout do tlustého naháče tyčí z čínských hůlek. Milujete epizody z Díkuvzdání – určitě si užijete nasazování krocana na Joeyho či Moniččinu hlavu.

Lego překonává samo sebe

Ve dvoulůžkovém pokoji s téměř 2 050 kusy je vše od tajné špinavé skříňky Moniky až po legendární barlenošky. Podobně jako předchozí sada Central Perk je i tato vystavěna jako hollywoodská scéna, zarámovaná v lešení a studiových světlech. Prostě připravené pro všechny vaše videa na TikToku.

V setu samozřejmě opět nechybí všech šest Přátel v nové podobě minifigů a tentokrát – ach můj bože! – přidali i Janice.

??? nebo !!!

Nevíte, o čem jde řeč? Tak tenhle článek přeskočte. Lego prostě udělalo úžasný set pro skalní fandy seriálu Přátelé či Friends, jak chcete, a je to tak trochu MUST HAVE.

Nebaví Vás Lego? Nevadí!

..určitě ale rádi jíte. Co třeba Friends: The Official Cookbook? Od předkrmů po hlavní jídla a od nápojů po dezerty obsahuje každá kapitola ikonické lahůdky, jako jsou Moniččino Díkuvzdání, Rachelin Truffle, Just for Joey Fries (ty hranolky, o které se Joey nikdy nedělí), Chandlerovo „Cheese. It’s Milk You Can Chew“, sušenky Phoebeiny babičky a samozřejmě The Moist Maker (Rossův ukradený sandwich).

Tato okouzlující kuchařská kniha, která obsahuje více než sedmdesát receptů a krásnou plnobarevnou fotografii, je užitečným společníkem pro domácí kuchaře.

Nejste-li vůbec fanouškem Přátel, nevadí. Pobavíte se i tak.

Zdroj: Variety, Lego

Přidejte komentář