Boží láska

Erotické drama z nedaleké budoucnosti se odehrává v Riu de Janeiru v roce 2027. Největší slavností v zemi už není karneval, ale oslava Stvořitelovy lásky. Bůh je přítomen všude, rodina nade vše, pro rozhřešení si lidé jezdí autem do zpovědnice a rozvodům brání sexuální výukou skupina Boží láska.

Příběh sleduje ženu středního věku, hluboce věřící Joanu, jež velmi intenzivně a naprosto reálně cítí lásku Boží. Své postavení v notářském úřadu využívá k tomu, aby zachraňovala manželství před rozvodem. Zatímco čeká na uznání svého úsilí, je konfrontována s krizí ve svém vlastním manželství. Autorem filmu uvedeného na letošním festivalu v Sundance je Gabriel Mascaro, známý svým předchozím snímkem Neonový býk.

Můj problém s tímto futuristickým filmem je, že přes základní linii příběhu naskládal režisér zcela nesmyslně rušivé scény a momenty, které zastínily cokoliv, co se v jinak zajímavém snímku mohlo skrývat. 
Hlavním zástupcem je drive-thru zpovědnice nebo utužování manželského svazku sexem v pseudosektě Boží láska s jinými podobnými zoufalci. 🤷‍♀️🤦‍♀️🙄 💃🎉

foto: Aerofilms

❤️#filmovysvet#bozilaska@kino.aero@aerofilms_cz@kinosvetozor#divineamor#filmblogs#brazilskyfilm#brazilianmovie@gabrielmascaro#littlemoviediary

Přidejte komentář