John Wick 3

Mezi akčními filmy si hodně vybírám, střílečky opravdu nemusím, ale mám ráda @kinobox.cz a na jejich premiéry chodím ještě raději.

Nicméně po zjištění, že název končí číslovkou 3, jsem si nakoupila 🍬a očekávala příchod spánku. Znala jsem příběh čísla 1 (bojovní pejskaři jako já jistě ocenili loajalitu k němé tváři! Taky bych příslušnému 🐖 upravila fasádu, kdyby šáhl na našeho 🐶) a číslo 2 mě úspěšně minulo. Vzhledem k úvodu, který očividně navazoval na dvojku, jsem byla marná hned zkraje. Stárnoucí a poněkud obtloustlý Keanu (ano, už to není ten supersexy, vzduchem rotující Neo s vlajícím pláštěm a samodržícími brýlemi) s viditelným obrysem zařízlých spodků pod kalhotami mě lehce iritoval a jeho chování mi přišlo nenormální.
Jak napsal jeden člověk na ČSFD: “Jako když na rande čekáte nádhernou sexy dvacítku a přijde páchnoucí, obtloustlá čtyřicítka”.

Že půjde o střílečko-kung-fu-trhání údů bylo jasné hned od úvodu. Ale že s takovou brutalitou by mě ani ve snu nenapadlo. Anežku bych na to nepustila ani v 25! Čistá obhajoba zbraní a bojových plemen v přímém přenosu. Pak se ty děti nemají střílet 🤦‍♀️🙄. Ale nesmím být nespravedlivá. Ta story o velkém tajném mafiánském spolku, jejich šéfech, pravidlech a porušování a jedné zbloudilé duši, je vlastně docela fajn. Keanu je kolouch, kamenný výraz umí i s buclatými tvářemi, jeho sekundanti jsou fajn, Anjelica Houston jako mafiánská šéfka je rozkošně drsná a Halle Berry prostě sexy. 
A přes všechny mínusy je film vtipný a obsahuje řadu velice vtipných hlášek. 

@verticalent

#johnwick3 #film #newmovie #recenze#filmovarecenze #keanureeves #keanureeves #johnwickparabellum @halleberry #dogs #pifpaf #vrr#littlemoviediary

Přidejte komentář